Leiderschap in Systemisch perspectief
In deze workshop krijg je een eerste introductie in de principes van Systemisch Werken, tot fenomenologisch waarnemen. Je leert over systemische wetmatigheden in organisaties (taaksystemen). Je leert onderkennen dat hoe jij reageert onmiskenbaar gekleurd is door hoe je het hebt leren kennen in je gezin van herkomst (liefdessysteem).
Je leert over leiderschap en lidmaatschap, over feed forward en feedback, over plekbesef en hoe dat je impact op de organisatie beïnvloedt.
Uitgebreide informatie Direct aanmeldenVoor wie is deze workshop?
Deze leiderschapsworkshop is specifiek ontwikkeld voor mensen met vragen vanuit een leidinggevend perspectief. Met iedere deelnemer voeren we vooraf een kort (eventueel telefonisch) intakegesprek, om de wederzijdse verwachtingen goed af te stemmen.
Vorm
Deze workshop duurt twee dagen.
Kosten
€ 750,00
Opleiders
-
Stefan Woudenberg
"Ik heb een goed oog voor wat er mist of nog ontwikkeld kan worden." Lees meer
-
Alex Lagas
"Doorgeven wat ik heb aangenomen" Lees meer